Pubquiz in ons clubhuis

25 januari 2020


Elkaar buiten op de tennisbaan bestrijden is natuurlijk leuk, maar het kan ook binnen, in ons clubhuis. Soms met speelkaarten tijdens een klaverjasavond en een andere keer door te gaan zitten piekeren op het antwoord op een vraag. Dat laatste is weer mogelijk op vrijdag, 21 februari, want dan staat er een pubquiz op de kalender.
Ingrid en Ron zijn druk met de voorbereidingen bezig en dan weten de trouwe deelnemers al dat er in veel categorieën vragen zullen worden afgevuurd. Makkelijke, maar ook heel lastige, dus de hersenen worden flink aan het werk gezet.
Vanaf 19.30 uur zijn de deelnemers welkom. Je kan natuurlijk met een compleet team aantreden, maar als je geen team hebt, kom je gewoon ook en vorm je ter plekke een ploeg. De eerste vraag zal om 20.00 uur worden gesteld.
Meedoen kost 3 euro. Door dit inschrijfgeld zullen er weer enkele mooie prijzen beschikbaar zijn en natuurlijk worden er wat hapjes rondgedeeld.

Nieuwscategorieën