Spaar mee voor TVN bij de Plus

10 september 2021


Ook onze club doet mee aan de spaaractie van Plus Blaak in ons dorp. Tot en met zaterdag 13 november krijg je bij elke tien euro aan boodschappen en bij wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code.
Deze sponsorpunten kunnen via https://mijn.plus.nl/sponsorpunten/zoeken aan een vereniging, dus ook onze tennisclub, worden geschonken. Hoe meer sponsorpunten Tennis Vereniging Numansdorp ontvangt, hoe meer euro’s dit voor onze club oplevert.
Bij deze actie kun je ook digitaal zegels sparen. Je ontvangt dan direct 1 sponsorpunt gratis!
Je kan de vouchers ook in onze kantine in de speciaal daarvoor gemaakte doos doen. Dan vult de club de codes in op internet.
Leden en sympathisanten van TVN: bedankt voor jullie medewerking!           

Nieuwscategorieën