Stem op onze club bij de Rabobank Clubkas Campagne

01 maart 2019


Rabobank Het Haringvliet organiseert weer de Rabobank Clubkas Campagne. Die actie is dé manier voor verenigingen en stichtingen om geld in te zamelen voor de clubkas. Ook onze club doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?
Ben jij klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan vóór 11 maart op onze club. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit voorjaar op onze rekening stort. Als lid van Rabobank Het Haringvliet heb je via de post een stemcode ontvangen. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/hhv.
 


 

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0186 - 652558 (clubhuis)

Address

Meestooflaan 1
3281 LR Numansdorp