Stem op onze club bij Rabobank Clubkas Campagne

26 maart 2018


Rabobank Het Haringvliet zet ook dit jaar de Rabobank Clubkas Campagne in als dé manier voor verenigingen en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook onze club doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?  Vorig jaar leverde het ons 167 euro op en dat bedrag hebben we besteed aan jeugdactiviteiten.
Leden van Rabobank Het Haringvliet kunnen tussen 27 maart en 10 april stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort.
De bank stuurt rond 27 maart een stemcode naar de leden van Rabobank Het Haringvliet. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/hhv. Meer informatie over de clubkasactie is ook op die website te vinden. 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0186 - 652558 (clubhuis)

Address

Meestooflaan 1
3281 LR Numansdorp
Nederland