Tot ziens op het TVN Open 2020

11 augustus 2019


Het TVN Open 2019 is voorbij. Wat een fantastische week hebben we achter de rug. Spannende en leuke tenniswedstrijden, veel gezelligheid in het clubhuis en op de terrassen, heerlijk eten en drinken en zelfs de weersomstandigheden waren fantastisch, op wat forse buien aan het einde van de week na. 

We kijken blij terug op onze week 'Heel Holland tennist'. En langzaam gaan we dan weer vooruitkijken naar het TVN Open 2020. Kom je dan ook weer?

Het wedstrijdschema en de uitslagen zijn via deze link te vinden:

https://mijnknltb.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=9EF871DC-0BE3-4FDA-A6F8-CD60F76D9729&srmk=1

Foto's zijn te zien op ons facebook. De link daarheen vind je rechts op deze pagina.

Tot volgend jaar!

De winnaars op een rijtje:

DD8 35+

1: Hannie den Boer+Bianca Sloesen-Broesder (T.V. Oud-Beijerland)

2: Mieke Adriaanse+Joke Barendrecht (T.V. Barendrecht)

GD8

1: Ronald Meijer+Marion Brouwerens (T.V. Poortugaal)

2: Matthijs van den Assem+Cheryl Hiele (L.T.C. Maasdam)

DD8

1: Hulya van Duijl+Britt Koster (T.V. Heer Jan)

2: Loraine van Huizen+Dominique van Splunder (T.C. Melissant)

HD8

1: Sjoerd Singor+Phi Vo (KNLTB Landelijk/T.V. Oud-Beijerland)

2: Ger Janse+Rick Janse (T.V. Westmaas/L.T.C. Aeolus-Oledo)

DE8

1: Patricia Lodder (T.V. Klaaswaal)

2: Anjo Floor (T.V. Barendrecht)

HE8

1: Marcel Hoogervorst (T.V. Oud-Beijerland)

2: Pieter Slijkoord (T.V. Heer Jan)

GD7 35+

1: Wilco van Huizen+Sandra van Huizen (T.V. d'Oudelande)

2: Ronald van Groningen+Chantal Krouwel (T.V. Barendrecht)

DD7 35+

1: Deborah Goudzwaard+Marcelle Speelman (T.C. De Binnenmaas)

2: Joyce Thani+Edith Vos (T.V. Westmaas)

HD7 35+

1: Cor van Herk+René Peverelli (L.T.C. Rhoon)

2: Tjark van den Brink+Dick van Egmond (T.V. Oud-Beijerland)

GD7

1: Rutger Bos+Trudy Bos (L.T.C. Kralingen/T.V. Numansdorp)

2: Tjark van den Brink+Frederique van den Brink (T.V. Oud-Beijerland)

DD7

1: Sandra Leeuwenburg+Sandra de Zeeuw ('s-Gravendeelse T.C.)

2: Corine Nobel+Irene Visser (T.V. Oud-Beijerland)

HD7

1: Paul Becht+Vincent Becht (T.V. Heer Jan/T.V. Bonaventura)

2: Ronald Polderman+Cor Troost (T.C. De Binnenmaas/T.V. Numansdorp)

DE7

1: Sill de Jongh (T.V. Oud-Beijerland)

2: Sabine Oostlander (T.V. Numansdorp)

HE7

1: Mark Edelenbosch (L.T.C. Rhoon)

2: Sjoerd Singor (KNLTB Landelijk)

GD6

1: Ronald van Groningen+Tamara Breur (T.V. Barendrecht)

2: Marco Verdoold+Anthonette Korbijn (T.V. Numansdorp)

DD6

1: Lindsay Bijkerk+Willemijn Gilijamse (T.V. Puttershoek/T.V. De Molen)

2: Sill de Jongh+Sylvia Westdijk (T.V. Oud-Beijerland/T.V. Klaaswaal)

HD6

1: Sven van den Berg+John van Eldik (T.V. Puttershoek)

2: Jordy Buijs+Robin den Haan (Het Westrak/T.V. Oud-Beijerland)

HE6

1: Rutger Bos (L.T.C. Kralingen)

2: Tim de Klerk (T.V. Numansdorp)

DD5

1: Esmee Huijps+Melanie Pouwe ('s-Gravendeelse T.C.)

2: Valerie Blaak+Grietien de Jongh (T.V. Numansdorp/T.V. Klaaswaal)

HD5

1: Nick Alberts+Léon de Bruin (T.C. De Binnenmaas)

2: Tom Heijdelberg+Emilio Rossoni (T.V. Evergreen/T.V. Numansdorp)

HE5

1: Jeffrey Mol (Smash Bergen op Zoom)

2: Rene Poppeliers (A.T.V. Berkenrode)

HD3

1: Nik van den Berg+Xavier van der Heijden (L.T.C. Triomf/T.V. Dekker Rokkeveen)

2: Lennert van den Hurk+Lukas Recourt (L.T.V. Zuidland/L.T.C. Spijkenisse)

HE3

1: Thomas Vissenberg (L.T.C. Vredenburch)

2: Daan Uilenbroek (T.V. Numansdorp)

 

Categorieën