kalender 2024

Donderdag 28 maart 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (3 banen)
Vrijdag 29 maart
13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Maandag 1 april 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (4 banen)
Donderdag 4 april 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 5 april 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Zondag 7 april 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (8 banen)
Maandag 8 april 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (2 banen)
Donderdag 11 april 9.00-15.00 uur: HW-competitie dames (2 banen)
Donderdag 11 april 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 12 april 09.00-14.00 uur: VUT-masters (6 banen)
Vrijdag 12 april 14.00-16.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Vrijdag 12 april 19.00-23.00 uur: KNLTB-competitie gemengd (3/6 banen)
Zondag 14 april 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (8 banen)
Maandag 15 april 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (2 banen)
Woensdag 17 april 13.30-18.00 uur: KNLTB-competitie junioren (2 banen)
Donderdag 18 april 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 19 april 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Zondag 21 april 9.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (8 banen)
Maandag 22 april 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (4 banen)
Donderdag 25 april 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 26 april 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Vrijdag 26 april 19.00-23.00 uur: KNLTB-competitie gemengd (3/6 banen)
Zondag 28 april 10.00-17.00 uur: koppeltoernooi (8 banen)
Donderdag 2 mei 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 3 mei 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Maandag 6 mei 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (4 banen)
Donderdag 9 mei 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 10 mei 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Maandag 13 mei 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (4 banen)
Donderdag 16 mei 9.00-15.00 uur: HW-competitie dames (2 banen)
Donderdag 16 mei 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 17 mei 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Vrijdag 17 mei 19.00-23.00 uur: KNLTB-competitie gemengd (2/4 banen)
Maandag 20 mei 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (4 banen)
Donderdag 23 mei 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 24 mei 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Zondag 26 mei 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (6 banen)
Maandag 27 mei 19.00-23.00 uur HW-competitie dames en heren (4 banen)
Donderdag 30 mei 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 31 mei 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Vrijdag 31 mei 19.00-23.00 uur: KNLTB-competitie gemengd (3/6 banen)
Zondag 2 juni 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (6 banen)
Donderdag 6 juni 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 7 juni 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Zondag 9 juni 10.00-14.00 uur: KNLTB-competitie junioren (4 banen)
Donderdag 13 juni 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 14 juni 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Vrijdag 14 juni 19.00-23.00 uur: KNLTB-competitie gemengd (3/6 banen)
Donderdag 20 juni 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 21 juni 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 27 juni 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 28 juni 09.00-14.00 uur: VUT-masters (6 banen)
Vrijdag 28 juni 14.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 4 juli 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 5 juli 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 11 juli 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 12 juli 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 18 juli 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 19 juli 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 25 juli 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 26 juli 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 1 augustus 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 2 augustus 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 8 augustus 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 9 augustus 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Zaterdag 10 augustus: voorweekend Open Toernooi (x banen)
Zondag 11 augustus: voorweekend Open Toernooi (x banen)
Maandag 12 augustus 18.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Dinsdag 13 augustus 18.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Woensdag 14
augustus 18.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Donderdag 15 augustus 18.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Vrijdag 16 augustus 18.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Zaterdag 17 augustus 09.00-16.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Zondag 18 augustus 09.00-23.00 uur Open Toernooi (8 banen)
Donderdag 15 augustus 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 16 augustus 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 22 augustus 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 23 augustus 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 29 augustus 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 30 augustus 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 5 september 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 6 september 09.00-14.00 uur: VUT-masters (6 banen)
Vrijdag 6 september 14.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 12 september 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 13 september 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 19 september 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 20 september 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 26 september 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 27 september 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 3 oktober 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 4 oktober 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 10 oktober 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 11 oktober 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 17 oktober 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 18 oktober 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 24 oktober 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 25 oktober 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 31 oktober 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 1 november 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 7 november 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 8 november 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 14 november 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 15 november 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 21 november 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 22 november 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 28 november 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 29 november 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 5 december 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 6 december 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 12 december 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 13 december 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)
Donderdag 19 december 19.30-23.00 uur: pasjeswissel (5 banen)
Vrijdag 20 december 13.00-15.00 uur: toss vrije inloop (2 banen)